YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

351 Kişi Online

Seslisohbet Avantajlarımız Ve Kurallarımız

Seslisohbet Avantajlarımız 

            Online destek hattı ile birlikte her türlü sorunuzu cevapladığımız seslisohbet sitemiz sizlere üç ayrı kolda giriş ve sohbete katılma seçeneği sunmaktadır. Vakti az olan kişiler için misafir giriş seçeneğimiz sürekli olarak sizlere ayrı bir alternatif giriş kodu sunmaktadır. Bununla birlikte üye olarak sitemizden tüm avantajlarından daimi olarak faydalanmak isteyen kişiler için de ad- soy ad ve şifre gibi temel bilgileri yazdıktan sonra sitemize üye olma ayrıcalığını sunuyoruz. Yetkili olarak sitemizde bulunmak isteyen kişiler için de yetkili girişi seçeneği ana sayfamızda mevcuttur.
 
            Yazışmanın dışında çok daha hızlı ve interaktif bir şekilde sohbet ortamına katılmak isteyen herkes için sesli bir şekilde chat yapma avantajı da sunduğumuz bir diğer avantaj olarak göze çarpmaktadır. Karşı tarafın da sesini duyabileceğiniz bu sohbet ortamı ile birlikte çok daha dinamik ve güvenli muhabbetlerin kaynağında yer alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge ve şehirdeki insanlara ulaşmanız, yeni arkadaşlıklara en hızlı ve ihtiyatlı şekilde yelken açmanız da sitemiz sayesinde mümkün olabilmektedir Sitemizin imkanlarından faydalanmak tamamen ücretsiz olup haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati faydalanabileceğiniz olanakları beraberinde getirmektedir. 

Seslisohbet Kurallarımız 

            Sitemizde sizin konforunuzu, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak maksadıyla oluşturulmuş belli başlı kurallar mevcuttur. Karşı tarafı rencide edici, aşağılayıcı, küfür ve hakaret barındıran cümleler kurmak kesinlikle yasaktır. Bunun dışında hem üyelik bilgileriniz hem de konuşmalarınız kimseyle paylaşılmamakta, size özel kalmaktadır. 

Yazar : 64
16 Eyl Paz 21:13
822 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR